Shoqeria-KS.friendhood.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mirsevini te gjithe
 
ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mir se erdhet kaloni sa ma mir me ne shoqeria-ks gjithmon me ju

 

 Shkaku i stresit në punë gjuan kalimtarët me jashtëqitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DoAxE
Admin
DoAxE


Gender : Female

Posts : 438
Join date : 23/08/2009


Shkaku i stresit në punë gjuan kalimtarët me jashtëqitje Empty
MesazhTitulli: Shkaku i stresit në punë gjuan kalimtarët me jashtëqitje   Shkaku i stresit në punë gjuan kalimtarët me jashtëqitje Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:01 am

Një punëtor japonez, i cili në punë ka përjetuar strese të shumta, është arrestuar pasi që duke vozitur motoçikletën e tij ka hedhur jashtëqitjen e tij në kalimtarët e rastit, ka njoftuar të hënën policia e këtij vendi të largët.
36-vjeçari Tatsuya Moriguchi është paraqitur në stacionin policor pasi që të dielën për të dytën herë ka sulmuar me jashtëqitjen e tij në qytetin Setts të rajonit të Osakas, ka sqaruar zëdhënësi i policisë komunale, njofton agjencia e lajmeve AFP.

Ky punëtor i ndërtimtarisë kishte kryer sulmin e tij të parë më 3 gusht. Duke vozitur motoçikletën me dorën e tij të djathtë ai me dorën tjetër kishte hedhur jashtëqitjen e tij në një grua e cila po kalonte pranë tij.

“Ai këtë maskarallëk e ka arsyetuar si pasojë të stresit në punë”, ka thënë zëdhënësi.

Policisë i është lajmëruar vet sepse ka menduar që nuk do të mund t’i ikë gjatë autoriteteve.

“Nuk e kam as idenë më të vogël se me çfarë mund të dënohet”, ka thënë zëdhënësi duke shtuar se kurrë në jetë të tij nuk ka dëgjuar për një rast të ngjashëm si ky.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://shoqeria-ks.friendhood.net
 
Shkaku i stresit në punë gjuan kalimtarët me jashtëqitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shoqeria-KS.friendhood.net :: Fun-
Kërce tek: