Mirsevini te gjithe
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Mir se erdhet kaloni sa ma mir me ne shoqeria-ks gjithmon me ju

Mirsevini
Mirsevini te gjithe ne kete forum shpresoj te kaloni shume bukur ketu
Forumet partnere jane:
.
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» cila eshte...
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeTue Mar 30, 2010 9:16 am nga arena

» a ju ??????..
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeTue Mar 30, 2010 9:04 am nga arena

» Cfare ju lendon me shume??
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeTue Mar 30, 2010 9:02 am nga arena

» Nje fjali per te!!
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeTue Mar 30, 2010 8:51 am nga arena

» ti per mua je...
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 7:33 am nga arena

» Vlereso avatarin e anetarit siper jush
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 7:32 am nga arena

» ..nese te....
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 7:30 am nga arena

» qfare jeni..
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 7:30 am nga arena

» Ky qe eshte siper meje.....
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 7:28 am nga arena

Shoqeria Ks
Sondazh
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Vjedh në prani të policisë
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:41 pm nga DoAxE
Plaçkitësi i cili ka vjedhur një shtëpi në qytetin amerikan Pensacola është kthyer nga vendi i ngjarjes dhe në prani të hulumtuesit ka marrë një televizor të madh, ka njoftuar policia e Floridas.
Disa orë pas plaçkitjes së parë, hajni është kthyer edhe për një pajisje 45 kilogramëshe të rëndë të cilën e kishte lënë në kopshtin prapa shtëpisë së plaçkitur.[ Më shumë ]
Komentet: 4
Lopët bëjnë vetëvrasje!
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:42 pm nga DoAxE
Lopët e ngordhura në fundin e një gremine kanë çuditur fermerët dhe policinë. Vetëm brenda tri ditëve, 28 lopë të cilat kanë jetuar në Alpet e Zvicrës kanë rënë në një greminë rreth 100 metra poshtë, shkruan tabloidi britanik "The Sun".
"Gjatë 30 viteve që sa merrem me punë në fermë, nuk kam parë kurrë që një lopë të bie në greminë, e tani duket …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Vjehrra padit nusen komike për shaka në llogari të saj
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:41 pm nga DoAxE
Komikja amerikane Sunda Croonquist do të mbrohet në gjyq sepse ka bërë shaka në llogari të vjehrrës së saj. Reja pranon se është fokusuar në dallimet në mes tyre.
Amerikania Ruth Zafrin padit nusen e saj Sunda Croonquist sepse ka shpërndarë gënjeshtra “të rrejshme, fyese dhe raciste” për të në shfaqjet e saj.

Vjehrra, e cila është çifute, kërkon dëmshpërblim …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Alo mami, qëlloja ku jam?!
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:40 pm nga DoAxE
Në kuadër të një fushate amerikane kundër vozitjes në gjendje të dehur, pjesëmarrësit e saj mund të dëgjojnë sesi nënat e tyre do të reagonin po që se do t’i thërrisnin nga telefoni i burgut.
Në shtetin amerikan Utah, është në vijim e sipër një fushatë me sloganin “Lehtë është të arrestohesh për vozitje në gjendje të dehur, vështirë është të thirret nëna …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ecë nëpër litar në 2.943 metra lartësi
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:40 pm nga DoAxE
Zvicerani i cili pothuajse tërë jetën e tij merret me të ecurën nëpër litar, ka përgatitur një spektakël të madh në malin më të madh gjerman, vetëm me një shkop për baraspeshë në dorë ka ecur në lartësinë mbidetare prej 2.943 metrash.
Freddy Nock ka ecur në litarin 995 metra të gjatë në malin Zugspitze në Gjermani, duke përdorur vetëm shkopin për baraspeshë. Rreth …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Bie në gjumë, por në shtëpinë e gabuar
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:22 am nga DoAxE
Policia ka akuzuar një burrë për plaçkitje dhe sjellje të pahijshme, pasi që supozohet se ai ka hyrë në shtëpinë e fqinjit, ka hequr rrobat e tij dhe ka fjetur në krevatin e një djaloshi gjashtëvjeçar.
Mashkulli 26-vjeçar është arrestuar të dielën në mëngjes pasi që një fëmijë zgjoi prindërit e tij për t’u treguar se një burrë po flinte në krevatin e tij. Kur …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Policia “plaçkit” automjetet për t’i mbushur mend vozitësit
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:22 am nga DoAxE
Policia londineze ka filluar një program trajnimi të vozitësve në kuadër të cilit nga automjetet merr gjëra të ndryshme me vlerë dhe ua lë porosinë se ku mund t’i marrin.
Qëllimi i projektit të nisur në qarkun Richmond në Temzë, i cili shënon numër të madh të vjedhjeve nga automjetet, është tërheqja e vëmendjes nga rreziku i cili kanoset me lënien e pakujdesshme të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kung Fu murgesha me flokë tërheq tetë automjete
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:21 am nga DoAxE
Zhang Ting Tang me fuqinë e flokëve të saj ka tërhequr tetë automjete në largësi prej 30 metrash në qytetin kinez Kaifeng.
Ndryshe ajo është mjeshtre e artit luftarak Kung Fu dhe ka pasur qëllim që automjetet t’i tërheqë në 100 metra në të cilën gjë nuk ka arritur, por megjithatë ka deklaruar se nuk është aspak e dëshpëruar me rezultatin.

Ting Tang ka 52 vjet dhe …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Shishja e parfumit në formë granate shkakton kaos në Sao Paolo
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:20 am nga DoAxE
Për shkak të një shisheje të parfumit në formë të granatës, e cila është gjetur nën një urë në një pjesë të qytetit Brazilian është bllokuar trafiku derisa policia ka nisur hetimin.
Boca e zezë me aromë për meshkuj “Arsenal” të shtëpisë së botës “Gilles Cantuel” ngjan aq shumë me një granatë të vërtetë dore sa që policia të enjten është dashur të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Top posters
DoAxE
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
aurora
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
arena
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
aanttoinetw~
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
dArKw0Lf =).
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
danna
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
lina^
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
The.Crossy
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
Blerta
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
jeta
Free forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_lcapFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Voting_barFree forum : Shoqeria-KS.friendhood.net - Portal Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 20 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri jana

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 880 artikuj v 221 temat
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Fri Aug 18, 2017 4:30 pm